V naší ordinaci Vám nabízíme kvalitní komplexní lékařské služby. Vždy profesionální a osobní přístup je u nás samozřejmostí. Ke každému pacientovi přistupujeme při řešení jeho zdravotních problémů individuálně. Kvalitní péči Vám zajistíme s pomocí kvalitních a ověřených zdravotnických přístrojů.

Jsme tu pro Vás v případě jakýchkoliv zdravotních problémů. Naším hlavním cílem je Vaše spokojenost a pevné zdraví. Ty Vám pomohou zajistit i pravidelné preventivní prohlídky a očkování. Ať už máte jakýkoliv zdravotní problém, neváhejte nás kontaktovat.

  • v naší ambulanci poskytujeme léčbu akutních i chronických onemocnění, krevní odběry, pravidelné očkování, očkování do zahraničí, konzultační činnost, pracovně lékařské služby (zejm. vstupní prohlídky, výstupní prohlídky, periodické prohlídky)
  • provoz ambulance je koncipován s ohledem na potřeby klientů s individuálním přístupem, dále použitím objednávkového systému bez zbytečného čekání navíc (a pokud k tomu dojde, snažíme se, aby Vaše čekání bylo co nejmenší)
  • používáme moderní certifikované diagnostické přístroje
  • péče je hrazena z Vašeho zdravotního pojištění
  • máme smlouvy se všemi pojišťovnami

Jak se registrovat?

Na možnost registrace se dotažte telefonicky na našem telefonním čísle. 

Během našich ordinačních hodin se můžete dostavit do naší ordinace k zajištění potřebných úkonů (nejlépe po předchozí telefonické domluvě na uvedeném telefonním kontaktu).

Při příchodu do naší čekárny použijte dotykové elektronické zařízení se čtečkou karet pojištěnců – na elektronickém displeji zadejte důvod návštěvy „Nová registrace“ a následně vložte kartičku do čtecího zařízení. Vyčkejte na výzvu sestřičky a dokončení registrace. 

Všechny pacienty s akutním respiračním infektem (rýma, bolesti v krku, kašel, teploty) žádáme, aby se do ordinace dostavovali vždy s respirátorem. Při pozitivním testu na COVID-19 (antigenní či PCR test) nejdříve volejte ( 257 003 232 , 770 601 622 ) či mailujte ( ordinace.kerner@seznam.cz ) do ordinace. Další informace k onemocnění COVID-19 najdete na https://covid.gov.cz/situace/onemocneni-covid-19
Buďte ohleduplní ke svému okolí a ostatním pacientům v čekárně. Děkujeme.
Při požadavcích na e-recepty preferujte mailovou komunikaci.