V naší ordinaci Vám nabízíme kvalitní komplexní lékařské služby. Vždy profesionální a osobní přístup je u nás samozřejmostí. Ke každému pacientovi přistupujeme při řešení jeho zdravotních problémů individuálně. Kvalitní péči Vám zajistíme s pomocí kvalitních a ověřených zdravotnických přístrojů.

Jsme tu pro Vás v případě jakýchkoliv zdravotních problémů. Naším hlavním cílem je Vaše spokojenost a pevné zdraví. Ty Vám pomohou zajistit i pravidelné preventivní prohlídky a očkování. Ať už máte jakýkoliv zdravotní problém, neváhejte nás kontaktovat.

  • v naší ambulanci poskytujeme léčbu akutních i chronických onemocnění, krevní odběry, pravidelné očkování, očkování do zahraničí, konzultační činnost, pracovně lékařské služby (zejm. vstupní prohlídky, výstupní prohlídky, periodické prohlídky)
  • provoz ambulance je koncipován s ohledem na potřeby klientů s individuálním přístupem, dále použitím objednávkového systému bez zbytečného čekání navíc (a pokud k tomu dojde, snažíme se, aby Vaše čekání bylo co nejmenší)
  • používáme moderní certifikované diagnostické přístroje
  • péče je hrazena z Vašeho zdravotního pojištění
  • máme smlouvy se všemi pojišťovnami

Jak se registrovat?

Na možnost registrace se dotažte telefonicky na našem telefonním čísle. 

Během našich ordinačních hodin se můžete dostavit do naší ordinace k zajištění potřebných úkonů (nejlépe po předchozí telefonické domluvě na uvedeném telefonním kontaktu).

Při příchodu do naší čekárny použijte dotykové elektronické zařízení se čtečkou karet pojištěnců – na elektronickém displeji zadejte důvod návštěvy „Nová registrace“ a následně vložte kartičku do čtecího zařízení. Vyčkejte na výzvu sestřičky a dokončení registrace.