Vážení klienti,

při aktuální pandemii onemocnění COVID-19 je naše ordinace otevřena v nouzovém režimu. V tomto režimu se snažíme poskytovat hlavně telefonické či elektronické konzultace, předpis e-Receptů a vystavování e-Neschopenek.

Nemáme dostatek osobních ochranných prostředků, ale přesto se snažíme zajistit zdravotní péči tak, aby Vaše zdraví nestrádalo.

Pokud máte akutní zdravotní obtíže, předem nás kontaktujte telefonicky či emailem, abychom lépe synchronizovali Vaší případnou návštěvu. Pokud máte projevy akutní respirační infekce /zvláště kašel, teploty, obtíže s dechem/ nechoďte k nám do čekárny, volejte dříve na naše telefonní číslo: 257 003 232.

Kontroly chronických pacientů bez akutních potíží odkládáme.

Pro chronickou medikaci si pište na email, pošleme Vám e-recept.

Od 13.4. opětovně provádíme preventivní prohlídky, očkování, poskytování pracovně-lékařských služeb a neodkladné posudkové činnosti (řidičské průkazy, výpisy z dokumentace, invalidní důchody) – vše jen po předchozí telefonické dohodě a objednání.

Veškeré zdravotní úkony se při aktuální epidemiologické situaci snažíme vykonávat s maximálním hygienickým standardem, který je v ordinaci praktického lékaře možný.

Budeme v obvyklých pracovních hodinách k zastižení na emailu ordinace.kerner@seznam.cz (do emailu udejte celé nacionále a tel. číslo) a na telefonu ordinace 257 003 232

Děkujeme za pochopení, přejeme Vám v této nemilé době hodně sil a zdraví.

Kategorie: Nezařazené

Všechny pacienty s akutním respiračním infektem (rýma, kašel, teploty) žádáme, aby se do ordinace dostavovali vždy s respirátorem.
Buďte ohleduplní ke svému okolí a ostatním pacientům v čekárně. Děkujeme.