Vážení,

dovolujeme si oznámit, že z důvodu čerpání dovolené nebudeme ve dnech 25.5. – 5.6. 2023 přítomni.

V akutních stavech bude možné se obrátit na paní doktorku MUDr. Hanu Jirákovou, ve zdravotnickém zařízení v Rudné u Prahy, ulice Karlovotýnská 425/5.

Před návštěvou ordinace paní doktorky využijte virtuální sestru Emmy https://moje.sestraemmy.cz/-/primadoktor  či v opravdu nezbytných případech volejte 777 010 583. 

Ordinace je od nás dobře dosažitelná jízdou automobilem, motocyklem či MHD z metra Zličín:

MHD, PID:

Zastávka Rudná, U kina (autobusy 307, 308, 311, 380, 384) z ulice Masarykova vlevo do ulice Karlovotýnská cca 150m, u fotbalového hřiště.

nebo zastávka Rudná, zdravotní středisko (autobus 310) – přímo před budovou.

Autem:

Od Prahy (ze Zličína) po „staré plzeňské“ do Rudné, na křižovatce s Karlovotýnskou (u Lidlu) odbočit doleva, parkování přímo před budovou, nebo přes ulici.

nebo po dálnici na Plzeň (D5) od Prahy, sjezd EXIT 5 Rudná, pak doleva na ulici Masarykova a pokračovat cca 2100m na křižovatku s ulicí Karlovotýnskou. Zde doprava dalších 150m.

 

 

Mimo ordinační dobu paní doktorky bude nutné se obracet na LSPP příslušné spádové nemocnice (pro Prahu 5 se jedná o LSPP FN Motol, pro Prahu 6 pak Emergency UVN).

https://www.fnmotol.cz/kliniky-a-ambulance/kliniky-dospela-cast/oddeleni-urgentniho-prijmu-dospelych/

https://www.uvn.cz/cs/emergency-uvn

Děkujeme za pochopení a za případné komplikace se omlouváme.

 

 

Kategorie: Nezařazené

Všechny pacienty s akutním respiračním infektem (rýma, bolesti v krku, kašel, teploty) žádáme, aby se do ordinace dostavovali vždy s respirátorem. Při pozitivním testu na COVID-19 (antigenní či PCR test) nejdříve volejte ( 257 003 232 , 770 601 622 ) či mailujte ( ordinace.kerner@seznam.cz ) do ordinace. Další informace k onemocnění COVID-19 najdete na https://covid.gov.cz/situace/onemocneni-covid-19
Buďte ohleduplní ke svému okolí a ostatním pacientům v čekárně. Děkujeme.
Při požadavcích na e-recepty preferujte mailovou komunikaci.