Vzhledem k trvajícímu riziku nemoci COVID-19 trvají některá opatření mající za cíl zmenšení rizika nákazy.

V současné epidemiologické situaci Vás žádáme, abyste veškeré zdravotní obtíže konzultovali nejprve telefonicky či emailem, ještě před návštěvou ordinace.

Prosíme pacienty s akutním onemocněním dýchacího traktu (kašel, rýma, teploty, dušnost) a dále pacienty s průjmy, nevolností – aby nevstupovali do budovy a nejprve telefonovali na tel. 257 003 232.

Vzhledem k opakovaným pokusům (i přes četná upozornění při vstupu do budovy) osobně získat žádanku na test COVID musíme sdělit, že tato se odesílá elektronicky! Je zapotřebí vyloučit kontakt s dalšími pacienty. Osobní kontakt a vyřazení dalších pacientů i naší ordinace do karantény tedy není nutné.

Pokud se nám nemůžete pro permanentní přetížení telefonní linky dovolat, napište email s předmětem „COVID“, budeme vyřizovat přednostně.

Současná epidemiologická situace mění medicínu k částečně distančnímu řešení a elektronické komunikaci a aktuálně jsme prakticky zahlceni množstvím telefonátů a emailů.

Prosíme tedy všechny pacienty, aby před každým telefonátem do ordinace pečlivě zvážili, zda je opravdu nutný a zda potřebnou informaci nenajdete na našem webu.

Chápeme, že nedovolat se je nepříjemné, ale telefonátů směřujících do ordinace je hodně, přičemž prvotně je třeba se věnovat pacientovi přítomnému v ordinaci. Pro dotazy nevyžadující časnou odpověď použijte prosím mail.

Sestřičce, prosím, nenadávejte, nemůže za to.

Na mail neočekávejte odpověď ihned, ale v řádu dnů. Neřešte tedy mailem nic akutního! Na maily, které nevyžadují nutně reakci (neobsahují dotaz, ale jen informaci) neodpovídáme, pouze je bereme na vědomí.

Pro požadavky na předpis chronicky užívaných léků používejte v prvé řadě email, ne telefon. Zabráníte tak dalšímu přetěžování telefonní linky. O léky si pište včas, odeslání receptu rozhodně nezaručujeme obratem.

Při vstupu do ordinace mějte prosím roušku.

Děkujeme za pochopení, věříme, že v této nelehké době situaci všichni společně zvládneme.

Kategorie: Nezařazené

Všechny pacienty s akutním respiračním infektem (rýma, kašel, teploty) žádáme, aby se do ordinace dostavovali vždy s respirátorem.
Buďte ohleduplní ke svému okolí a ostatním pacientům v čekárně. Děkujeme.